Lato to idealny czas, aby nauczyć się pływać lub poprawić swoje umiejętności pływackie. Szkoła Pływania CHAMPION zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowy, intensywny kurs pływania, który odbędzie się na basenie w Korzennej.

Czytaj więcej...

Szukasz idealnego przedszkola w Warszawie dla swojego dziecka? Nie wiesz, na jaką placówkę się zdecydować? Przedszkole w Józefosławiu to miejsce, które zyskało doskonałą reputację dzięki wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej i nowoczesnym metodom nauczania. W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego właśnie ta placówka może być najlepszym wyborem dla Twojej pociechy.

Czytaj więcej...

Tran w kapsułkachTroska o zdrowie i dobre samopoczucie dzieci jest jednym z głównych zadań rodziców. Wśród najważniejszych wyzwań można wyliczyć dbałość o odporność naszych pociech. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to podstawa zdrowia, ale warto wspomóc ją także suplementami. Jednym z nich jest tran. Dlaczego warto go podawać swoim dzieciom?

Czytaj więcej...

Przygotowania do egzaminu maturalnego większość uczniów rozpoczyna wraz z początkiem ostatniego roku szkolnego. Niewątpliwie jest to ostatni moment, aby mieć wystarczającą ilość czasu do powtórzenia wszystkich niezbędnych wiadomości oraz ich utrwalenia.

Czytaj więcej...

Jak wybrać prezent dla 10 latki? To pytanie często zadają sobie rodzice, którzy mają w domu dziecko w tym wieku. Prezenty przekazujemy pociechom w dniu ich urodzin, świąt, czy też na Dzień Dziecka. Musimy przy tym zastanowić się, co dziecko lubi i jakie ma zainteresowania. 10 lat to już poważny wiek, jednakże dziewczynki w tym wieku nadal lubią się bawić, najchętniej tworząc własne projekty. Przyjrzyjmy się temu, jakie prezenty dla 10 latki są godne uwagi.

Czytaj więcej...

Zestawy kreatywny plastyczny - jaki wybrać?Kreatywne zestawy plastyczne to znakomity sposób na rozbudzanie dziecięcej fantazji i rozwijanie zdolności manualnych szkraba. Kolorowanie, składanie, naklejanie, stemplowanie oraz łączenie małych elementów w niebanalną całość pozytywnie wpłynie na wyobraźnię dziecka, zapewniając mu przez długi czas wspaniałą rozrywkę. Jakie zestawy kreatywne plastyczne dla dzieci będą strzałem w dziesiątkę? Co warto podarować brzdącowi na święta, urodziny czy jakąkolwiek inną okazję? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 propozycji.

Czytaj więcej...